ПоддержатьУкраїнська

На Дніпропетровщині шахрай намагався прибрати до рук землю бійців АТО

StopCor
StopCor

StopCor

На Дніпропетровщині шахрай намагався прибрати до рук землю бійців АТО

У Дніпрі викрито громадянина, який за хабар у 10 тис доларів США намагався отримати право власності на земельні ділянки, які призначались 20 учасникам АТО. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Дніпропетровської області.

Правоохоронцями викрито громадянина, який запропонував хабар посадовцю Дніпропетровської обласної державної адміністрації за допомогу у вирішенні питання щодо отримання наказів про дозвіл на розроблення проектів землеустрою на 20 земельних ділянок, які мають отримати 20 осіб – учасників АТО для ведення особистого селянського господарства на території Солонянського району Дніпропетровської області.

Так, за кожен з таких наказів громадянин запропонував надати посадовцю по 500 доларів США неправомірної вигоди (усього на суму 10 тис доларів США за 20 наказів), а також повідомив, що надалі має намір оформити ще 30 наказів.

Під час надання 5750 доларів США зловмисника було викрито правоохоронцями.

Наразі особі, що пропонувала та надала неправомірну вигоду, повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 369 КК України, та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Довідково: за вказаний злочин передбачене покарання у вигляді позбавленням волі на строк від трьох до шести років зі штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та з конфіскацією майна або без такої.

Другие новости