ПоддержатьУкраїнська

На Дніпропетровщині суд виправдав родича місцевого депутата за напад на журналістів "СтопКору"

StopCor
StopCor

StopCor

На Дніпропетровщині суд виправдав родича місцевого депутата за напад на журналістів 'СтопКору'

Марганецький міський суд виніс виправдальний вирок братові депутата місцевої ради Олександра Бондаренка Віталію, який скоїв напад на знімальну групу "СтопКору" під час зйомок сюжету про сміттєву мафію.

Про таке рішення Феміди дізнались представники місцевого осередку "Стоп корупції", які слідкували за судовим процесом.

"Майже рік тому у місті Марганець на журналістів "СтопКору" скоїли напад. І от нарешті суд виніс вирок щодо побиття знімальної групи, але не обвинувальний", – зазначають активісти-свідки подій.

Нагадаємо, у 2016 році, під час зйомок сюжету у Марганці на Дніпропетровщині на знімальну групу "СтопКору" накинувся брат місцевого депутата Віталій Бондаренко. Лілія Ткачук викликала на місце події правоохоронців та написала заяву про злочин. Журналісти "СтопКору" вбачали в інциденті порушення статті 171 – перешкоджання професійній журналістській діяльності, а не просто хуліганські дії.

У липні того ж року журналістку "СтопКору" Лілію Ткачук допитали у Марганецькому відділі Нікопольської прокуратури у справі про напад на знімальну групу. Процесуальним керівником виступив сам очільник відомства.

"Справу курував і вів особисто начальник Марганецького відділу Нікопольської місцевої прокуратури", – зазначала Лілія Ткачук.

Після чого прокурор Нікопольської місцевої прокуратури Дніпропетровської області підписав повідомлення про підозру Віталію Бондаренку у зв’язку з перешкоджанням законній професійній діяльності журналістів "СтопКору" та оголосили у розшук.

Додамо, депутат Марганецької міської ради Олександр Бондаренко та його брат Віталій були героями розслідувань журналістів "СтопКору" через причетність до сміттєвого скандалу у місті.

"Ми вирішили не закривати очі на такі зухвалі дії правоохоронців та суддів, тому готуємо оскарження вироку в Апеляційному суді", – зазначили представники марганецького осередку проекту.

Другие новости