ПоддержатьУкраїнська

На Дніпропетровщині за вирубкою ялинок стежитимуть безпілотники й кінна поліція

StopCor
StopCor

StopCor

На Дніпропетровщині за вирубкою ялинок стежитимуть безпілотники й кінна поліція

В разі виявлення незаконних лісорубів, на місце вирубки оперативно направляються автопатрулі та кінна поліція.

Про це повідомляє прес-служба ГУНП у Дніпропетровській області.

"За допомогою невеликого літака, який оснащений камерою відеоспостереження, поліція може патрулювати територію на відстані близько 60 кілометрів. Камера передає відеосигнал з моделі на землю, де поліцейський бачить зображення в реальному часі й керує польотом літального апарату", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в разі виявлення незаконних лісорубів, на місце вирубки оперативно направляються автопатрулі та кінна поліція. За словами начальника Управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області підполковника поліції Максима Очеретяного, напередодні новорічних свят незаконна вирубка хвойних дерев збільшується.

"Щоб її припинити, поліція Дніпропетровщини проводить рейдові заходи та відпрацювання території лісових насаджень. Найбільш ефективним підрозділом органів внутрішніх справ з охорони лісових насаджень є наряди кінної поліції. Цього року на допомогу кавалерійському взводу прийшли співробітники полку особливого призначення "Дніпро-1" з безпілотним літальним апаратом".

Вже в перші дні патрулювання у Кіровському лісгоспі поліцейські затримали підозрюваних у незаконній вирубці. У них вилучили спиляні ялинки та знаряддя злочину – пили. За цим фактом відкрито кримінальне провадження.

Другие новости