ПоддержатьУкраїнська

На Донбасі окупанти продовжують вести потужні обстріли

StopCor
StopCor

StopCor

На Донбасі окупанти продовжують вести потужні обстріли

На Маріупольському напрямку окупанти не припиняють безперервне ведення вогню по ЗСУ на лінії Павлопіль-Широкіно, інтенсивно використовуючи міномети обох калібрів, СГ, кулемети великого калібру. За час вихідних на даному відрізку російські найманці масово використовували снайперів, а також зброю великого калібру. Подібне становище поблизу Докучаєвська. Там бойовики обстрілювали українські війська поблизу Тарамчука і Березового.

Новину повідомляє "Преса України", посилаючись на групу "ІС".

На відрізку від Олександрівки до Красногорівки, в тому числі й в Мар'їнці – послідовність ведення вогню і провокаційних дій з боку бойовиків проходила з застосуванням невеликих угруповань піхоти, а також вісімдесяти двох міліметрових мінометів і СГ.

Відрізок від Пісок до Верхньоторецького на Донецькому напрямку, в тому числі ДАП, Опитне, Бутівку, Авдіївку, Кам'янку, противник масово та активно обстрілював також із мінометів обох калібрів, ста двадцяти двох міліметрових гаубиць і танків, ведучи вогонь з району приватного сектора на Другого житлового майданчика. Південніше вул. Червоноармійської два танки російських найманців обстрілювали ЗВСУ поблизу Пісок. В районі повітряного ствола шахти "Путилівська" бойовики для ведення вогню по українських військах застосовували танк, який маневрував поблизу Кільцевої траси, районі позиції "Алмаз". З північно-західного кордону Крутої Балки було висунуте броньоване угруповання російських найманців, яке складалося з одного танка і бойової машини піхоти та вело вогонь по українських військах південніше Кам'янки на трасі Костянтинівка-Донецьк. По мимо цього, були помічені розриви ста двадцяти двох міліметрових снарядів поблизу Старої Авдіївки, південніше Царського полювання і в полі східніше від кладовища на Пісочному.

За минулу добу окупанти обстріляли фактично весь периметр Горлівського "балкону", починаючи від Новгородського до Новолуганського. При цьому на деяких відрізках противник застосовував міномети обох калібрів, а епізодично - легку броньовану техніку і двадцяти трьох міліметрові спарені зенітні установки.

На Світлодарській дузі, за традицією, вівся мінометний вогонь північніше Калинівки та Нижнього Лозового, і інтенсивно обстрілювалися українські війська східніше Троїцького. Також, на цьому ж відрізку противник застосовував разові обстріли з використанням бойових машин піхоти для ведення вогню по передку ЗСУ. Від Доломітного і висоти 281.9 російськими найманцями вівся вогонь з кулеметів великого калібру і бронетранспортерів.

Інтенсивніше діяло Стаханівське угруповання російських найманці, обстрілюючи з мінометів обох калібрів відрізок від Новозванівки до Катеринівки. При цьому бойовики не раз робили спроби почати бої на середній та близькій відстані. З правого флангу Стаханівського підрозділу противник останнім часом два рази "поливав" мінами українські війська вздовж Бахмутської траси на відрізку від Новотошківки до б\п №29.

Поблизу Жовтого, Станиці Луганської відмічалися короткочасні перестрілки, в яких бойовики використовували кулемети великого калібру і СГ.

Другие новости