ПоддержатьУкраїнська

На Донеччині попередили нераціональне використання 55 мільйонів гривень держкоштів

StopCor
StopCor

StopCor

На Донеччині попередили нераціональне використання 55 мільйонів гривень держкоштів

Працівники СБУ попередили нераціональне використання 55 мільйонів гривень державних коштів. Гроші виділили за програмою економічного та соціального розвитку Донеччини на відновлення спортивного комплексу в Краматорську.

Про це повідомляють у прес-центрі СБ України.

Заявки на участь у конкурсних торгах подали чотири комерційні структури. Під час перевірки документації співробітники СБУ з'ясували, що жодна з них не відповідає умовам тендеру. Підприємці, зокрема, зазначили недостовірні дані про досвід проведення аналогічних будівельних робіт.

Окрім того, кількість фахівців була недостатньою для виконання робіт з реконструкції у встановлені строки. За висновками профільних експертів, ці комерційні структури не здатні вчасно та якісно виконати реконструкцію спорткомплексу.

Про результати перевірки СБ України поінформувала замовника робіт – департамент капітального будівництва Донецької обласної військово-цивільної адміністрації. За матеріалами СБУ посадовці відхилили поточні торги та призначили додаткові, чим не допутили неефективне використання 55 мільйонів бюджетних коштів.

Другие новости