ПоддержатьУкраїнська

На Донеччині посадовець приховав факт травматизму працівника на виробництві

StopCor
StopCor

StopCor

На Донеччині посадовець приховав факт травматизму працівника на виробництві

У Маріуполі повідомлено про підозру посадовцю, який приховав факт травматизму на підприємстві.

Про це повідомили у прес-центрі прокуратури Донецької області.

9 березня Маріупольською місцевою прокуратурою № 2 за оперативним супроводженням Управління захисту економіки в Донецькій області повідомлено про підозру посадовцю одного з найбільших підприємств міста у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 172 КК України (грубе порушення законодавства про працю).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у вересні 2016 року працівник ПрАТ "Азовзагальмаш" отримав виробничу травму, в результаті якої у нього діагностовано переломи пальців ніг. Але, всупереч законодавству, підозрюваний, бувши заступником директора та виконувачем обов'язків начальника цеху вказаного підприємства, знаючи про факт виробничого травматизму, не вжив жодних заходів щодо його належної реєстрації та умисно приховав даний факт.

Таким чином, постраждалого працівника позбавлено гарантованого забезпечення своєчасною та повною соціальною допомогою у випадках отримання травми в результаті нещасного випадку на виробництві.

Лише після втручання Маріупольської місцевої прокуратури № 2 соціальні права постраждалого поновлено, йому виплачено гарантовану матеріальну компенсацію та лікарняні.

На теперішній час триває досудове розслідування.

Другие новости