ПоддержатьУкраїнська

Активістам "СтопКору" погрожували невідомі особи біля будинку поплічниці екс-міністра Присяжнюка

StopCor
StopCor

StopCor

Активістам 'СтопКору' погрожували невідомі особи біля будинку поплічниці екс-міністра Присяжнюка

Активістам "Стоп корупції" під час мирної акції під стінами будинку бізнес-партнерки колишнього міністра аграрної політики Присяжнюка Лесі Софієнко погрожували невідомі особи. Чоловіки використовували нецензурну лексику та пошкодили намет мітингувальників.

Подробиці інциденту на столичних Осокорках повідомив журналіст "СтопКору" Сергій Медяник.

"Чоловіки, які відмовились назватись, проявляли відкриту агресію до активістів проекту, не добирали слів, пускали в хід кулаки. Їм, вочевидь, допікало, що ми встановили намет та поширюємо серед сусідів рейдерки Лесі Софієнко листівки з повною інформацією про її злочинну діяльність із захоплення аграрних підприємств в Україні на догоду РФ", – розповів журналіст.

"За інформацією ЗМІ, українська бізнес-леді Леся Софієнко – удова кримінального авторитета 90-х та її чоловік – екс-нардеп регіонал Володимир Пєхов разом із міністром аграрної політики уряду Азарова – Присяжнюком можуть бути причетні до рейдерських захоплень агропідприємств і розкрадання державних коштів. Використовуючи корупційні схеми, вони отримували щороку 18 млн доларів незаконного прибутку від здачі в оренду площі ДП "Коневодство України". Колишній міністр Присяжнюк – під слідством, утім його бізнес-партнери досі вільно витрачають накрадені кошти та живуть у розкоші!", – розповіли журналісти "СтопКору".

https://youtu.be/7pmlVW0YiPk

Окрім того, за даними активістів, Софієнко володіє компаніями в офшорній зоні та ухиляється від сплати податків.

"Нещодавно Швейцарія арештувала 27,5 млн франків на рахунках офшорної компанії, кінцевим бенефіціаром якої є Леся Софієнко. У декларації Софієнко лише 38 тис грн прибутку і 6 000 грн податків", – додали журналісти проекту.

До мітингувальників двічі приїздила поліція охорони. Правоохоронці повідомили, що приїхали на вимогу власників маєтку.

Другие новости