ПоддержатьУкраїнська

На Донеччині за 20 тис грн хабара судитимуть чиновницю

StopCor
StopCor

StopCor

На Донеччині за 20 тис грн хабара судитимуть чиновницю

У Краматорську посадовець, яка вимагала гроші у приватного підприємця, опинилася на лаві підсудних.

Про це повідомляють у прес-центрі прокуратури Донецької області.

Під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області завершено досудове розслідування стосовно начальника одного з відділів Краматорської міської ради.

Досудовим розслідуванням установлено, що до посадовця звернувся приватний підприємець, який мав намір отримати дозвіл виконавчого комітету на розміщення об'єктів виїзної торгівлі на території міста Краматорська. Начальник одного з відділів міської ради зазначила, що за позитивне вирішення його питання він повинен буде надати їй винагороду.

Використовуючи своє службове становище, посадовець надала усну вказівку своїй підлеглій для підготовки відповідного рішення, яке надалі скерували на розгляд виконавчого комітету міської ради.

Після цього жінка повідомила підприємцю, що його заява вирішена позитивно, але за це він повинен передати особисто їй неправомірну вигоду у розмірі 20 000 гривень. Під час одержання частини неправомірної вигоди у сумі 6 тисяч гривень жінку затримали.

У лютому поточного року, за клопотанням прокуратури Донецької області, суд обрав їй запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

На теперішній час прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт за ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України для розгляду по суті.

Другие новости