ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" пікетував будинок піщаного браконьєра Валентина Рака

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' пікетував будинок піщаного браконьєра Валентина Рака

Активісти "Стоп корупції" провели акцію протесту під будинком співорганізатора та керівника низки точок з незаконного видобутку піску у Києві та області.

"Валентин Рак уже більш як 7 років є організатором та керівником злочинного бізнесу з незаконного видобутку піску в с. Погреби, с. Пухівка Броварськог  о р-ну, на озері Миколайчик Голосіївського р-ну, біля ТЦ "Sky mall" в м. Києві, в с. Шпитьки та інших місцях", – розповіли юристи "Стоп корупції".

"Рак розпочинав свій шлях незаконного видобутку біля с. Погреби Броварського р-ну, за декілька років привівши територію біля заплави р. Десенка у повну непридатність до відпочинку або сільського господарства. У 2012 р. Рак В.Б., за підтримки братів Константиновських, виступив заявником у справі "діамантових прокурорів", яка наразі триває.

За роки керування незаконними піщаними точками винайшов схеми прикриття своєї злочинної діяльності документами. Так, він укладає договори на розчистку водойм (річки, озера) та благоустрій берегів, влаштування пляжів із місцевою сільрадою та ДП "Укрводсервіс", та, нічого цього не виконуючи, видобуває пісок. Хабарі платить керівництву ДП "Укрводсервіс" та місцевим правоохоронцям", – додали у юридичному департаменті проекту.

https://youtu.be/CIVLxU38fv0

Другие новости