ПоддержатьУкраїнська

На Харківщині громадянка Таджикистану пропонувала хабар прикордонникам

StopCor
StopCor

StopCor

На Харківщині громадянка Таджикистану пропонувала хабар прикордонникам

Прикордонники відмовилися від хабара та передали правопорушницю поліції.

Як повідомили у прес-службі Харківського прикордонного загону, вчора, 26 жовтня до пункту пропуску "Плетенівка" прийшла громадянка Таджикистану, яка мала намір потрапити на територію України.

Під час паспортного контролю у 27-річної жінки в закордонному паспорті було виявлено шість відміток про перетинання Державного кордону України, які не відповідають встановленому зразку та можливо були зроблені за допомогою підробленого кліше штампу. Громадянка запропонувала прикордонникам грошову винагороду в розмірі 1 тис. російських рублів за сприяння в безперешкодному перетині кордону.

Прикордонники від неправомірної вигоди відмовилися, задокументували факт дачі хабара та передали жінку співробітникам поліції. До правоохоронних органів направлене повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) та ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів) Кримінального кодексу.

Другие новости