ПоддержатьУкраїнська

На Херсонщині директора та інженера комунального підприємства викрили на хабарництві

StopCor
StopCor

StopCor

На Херсонщині директора та  інженера комунального підприємства викрили на хабарництві

На Херсонщині правоохоронці викрили директора комунального підприємства теплових мереж та інженера, які вимагали неправомірну вигоду за встановлення автономного опалення квартири.

Про це повідомили у прес-службі поліції Херсонської області.

Сьогодні, 17 листопада правоохоронці викрили двох посадовців комунального підприємства теплових мереж у хабарництві. Так, інженер КП вимагав 500 дол. хабара за відключення квартири від централізованого опалення та подальшого встановлення автономного опалення квартири. За його словами, частину коштів він повинен передати керівнику цього підприємства.

З'ясувалося, що гроші від громадянина одержували частинами у три етапи. Під час одержання останньої частини неправомірної вигоди правоохоронці затримали інженера. Окрім цього, в кабінеті службовця правоохоронці вилучили 300 дол. хабара, які він отримав раніше.

Наразі у приміщеннях комунального підприємства, міськвиконкому та за місцем мешкання фігурантів проводяться санкціоновані обшуки.

За фактом справи відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Другие новости