ПоддержатьУкраїнська

На Хмельниччині чиновника-хабарника замість суду хотіли доправити в обласну лікарню

StopCor
StopCor

StopCor

На Хмельниччині чиновника-хабарника замість суду хотіли доправити в обласну лікарню

Родичі викликали "швидку" і хотіли доправити обвинуваченого до Хмельницького. Поліція завадила.

Справжній пригодницький сюжет розігрався сьогодні у Кам'янці, передає Вечірній Кам'янець.

У місті мало відбутися перше судове засідання по справі посадовця, що погорів на хабарі. Мова про посадовця Управління державної архітектурно-будівельної інспекції, який вимагав та отримав 1 000 доларів і був затриманий на гарячому.

За словами родичів, перед самим судовим засіданням посадовцю стало зле і вони вирішили доправити чоловіка в обланий центр. Для цього викликали "швидку".

"Нещодавно батька звинуватили у кримінальному правопорушенні за статтею 368 ККУ (прим.ред – одержання хабара). Однак сьогодні біля кінотеатру "Сінема", в той час, як швидка рухалась в напрямку Хмельницького, її заблокували два автомобілі та змусили водія швидкої змінити напрямок руху. Таким чином, швидка опинилася під стінами міськрайсуду, що по вулиці Драй Хмари", - розповів син Ігор.

Медики розповіли, що чоловік, який знаходиться у швидкій, в нетранспортабельному стані та сам пересуватися не може. Адвокат чиновника стверджував, що його підзахисному потрібна термінова медична допомога та він в жодному разі не може бути присутнім зараз у суді.

Після тривалої дискусії хворого посадовця доставили до кардіологічного відділення міської лікарні №1, однак порадившись, лікарі вирішили доставити його до Хмельницького.

Нагадаємо, про затримання чиновника на отриманні хабара стало відомо 11 листопада.

Цьому передувало гучне затримання одного з високих чинів у Хмельницькій мерії. Обидва посадовці - чиновники державної архітектурно-будівельної інспекції.

Другие новости