ПоддержатьУкраїнська

На Хмельниччині дванадцятеро правоохоронців сидітимуть за хабарі

StopCor
StopCor

StopCor

На Хмельниччині дванадцятеро правоохоронців сидітимуть за хабарі

Прокуратура області направила до суду 12 обвинувальних актів стосовно працівників правоохоронних органів.

За хабарництво сидітимуть як слідчі, так і адвокати, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельниччини.

Так, у серпні цього року завершили слідство та направили до суду обвинувальний акт стосовно двох колишніх старших оперуповноважених, майорів Хмельницького відділу поліції, які одержали 300 доларів США неправомірної вигоди за перекваліфікацію злочину з більш тяжкого на менш тяжкий.

У жовтні "вивели на чисту воду" слідчого Ярмолинецького відділу поліції, який одержав 3000 гривень хабара за вплив на уповноважену особу правоохоронного органу при прийнятті нею рішення щодо направлення обвинувального акту до суду.

Адвокати також не відмовлялися від "легких грошей". "У серпні цього року слідчим відділом прокуратури Хмельницької області, спільно зі співробітниками ВБКОЗ управління СБУ в області затримано адвоката, який підбурював обвинувачену у іншому кримінальному провадженні до надання неправомірної вигоди у сумі 10 000 доларів США, особам, які займають відповідальне становище, за зміну обвинувачення у кримінальному провадженні та винесення судом їй вироку за менш тяжкий злочин", - йдеться у повідомленні прес-служби.

Ще один адвокат підбурював клієнта до надання неправомірної у сумі три тисячі гривень службовій особі за вирішення питання із слідчим суддею міськрайонного суду про накладення арешту на спірний автомобіль.

За словами прокурора області Олега Синишина, робота по виявленню хабарників триває.

Другие новости