ПоддержатьУкраїнська

На Хмельниччині сільський голова вимагав гроші за оренду водойм

StopCor
StopCor

StopCor

На Хмельниччині сільський голова вимагав гроші за оренду водойм

Сільський голова однієї з сільрад об'єднаної територіальної громади підозрюється у вимаганні та одержанні 20 000 гривень.

На Хмельниччині сільський голова підозрюється у вимаганні та одержанні хабара, повідомляє прес-служба прокуратури.

Сільському голові однієї з сільрад об'єднаної територіальної громади повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України – одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе за не вчинення певних дій, поєднане з вимаганням.

Також вияснили, що він неодноразово висував громадянину, який на законних підставах здійснював господарську діяльність на місцевій водоймі, протиправну вимогу передати йому 20 000 гривень.

За ці кошти посадовець органу місцевого самоврядування обіцяв орендареві безперешкодне користування ставком, а в разі відмови – буде чинити йому перепони за підтримки жителів села.

Змушений погодитись на такі умови, громадянин приніс гроші в обумовлене сільським головою місце – продуктовий магазин. Після того, як підозрюваний переконався, що призначена для нього сума знаходиться в магазині, правоохоронці вилучили ці кошти.

Наразі сільського голову відсторонено від посади. Йому обрали запобіжний захід – домашній арешт.

Проводиться розслідування.

Другие новости