ПоддержатьУкраїнська

На Київщині працівник пенітенціарної служби взяв 2 тис. дол хабара

StopCor
StopCor

StopCor

На Київщині працівник пенітенціарної служби взяв 2 тис. дол хабара

Працівника Управління державної пенітенціарної служби України у місті Києві та Київській області затримали одразу після отримання хабара в розмірі дві тисячі доларів.

Про це повідомили у прес-службі військової прокуратури Центрального регіону України.

Правоохоронці викрили старшого оперуповноваженого відділу оперативно-розшукової роботи Управління державної пенітенціарної служби України у місті Києві та Київській області на одержанні неправомірної вигоди в розмірі дві тисячі доларів.

Вказані кошти правоохоронець вимагав та одержав від  громадянина за вплив на прийняття рішення уповноваженими особами цієї державної установи про переміщення одного з засуджених до іншої місця відбування покарань.

Одразу після одержання вищевказаної суми, капітан внутрішньої служби був затриманий правоохоронними органами, а грошові кошти у нього вилучено.

На даний час йому готується повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 369-2 (одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави) ККУ, а також клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади.

Другие новости