ПоддержатьУкраїнська

На Кіровоградщині сільський голова одноособово нараховував собі премії

StopCor
StopCor

StopCor

На Кіровоградщині сільський голова одноособово нараховував собі премії

Сільський голова попався на корупції на Кіровоградщині. Чоловік одноособово виніс два розпорядження про нарахування та виплату собі двох премій на загальну суму 5,5 тис. грн. Про це проінформували у прес-службі прокуратури Кіровоградської області.

"Голова Березівської сільської ради Долинського району одноособово виніс два розпорядження про нарахування та виплату собі двох премій на загальну суму 5,5 тис грн. При цьому, усні та письмові заяви від голови про наявність у нього суперечності між його приватними інтересами та представницькими повноваженнями при нарахуванні собі премій, тобто про реальний конфлікт інтересів, не надходили та, відповідно, не реєструвались", — повідомили у прокуратурі.

Також в прес-службі додали, що за виявленим фактом Олександрійська місцева прокуратура склала та направила до суду протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення. Суд чиновника визнав винним за ч. 1,2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення та наклав на нього штраф.

Як повідомили у прес-службі, збитки, задані правопорушенням, пов’язаним із корупцією, за ініціативи прокуратури відшкодовуватимуться в судовому порядку.

Другие новости