ПоддержатьУкраїнська

На Кіровоградщині високопосадовця засудили до 10 років ув'язнення за хабар

StopCor
StopCor

StopCor

На Кіровоградщині високопосадовця засудили до 10 років ув'язнення за хабар

Колишнього заступника голови Державної інспекції сільського господарства України, викритого на отриманні 357 тисяч гривень хабара, визнано винним за ч. 4 ст. 368 КК України та засуджено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією половини майна, про це повідомляє прес-служби прокуратури Кіровоградської області.

Також вироком Кіровського районного суду Кіровограда його позбавлено права займати посади в державних органах і органах місцевого самоврядування протягом 3-ох років та позбавлено 5-го рангу державного службовця, ідеться у повідомленні.

Державне обвинувачення довело, що колишній посадовець, вимагав та одержав від виконавчого директора ТОВ ВКФ «Велта» 357 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Підсудний, у свою чергу, провину не визнав та просив у суду виправдувальний вирок. До набрання вироку законної сили міра запобіжного заходу залишається у видгляді застави.

Нагадаємо, заступника Державної інспекції сільського господарства України було викрито на отримані хабара у серпні 2014 року співробітниками Головного слідчого управління МВС України.

Кошти він вимагав за надання спеціального дозволу на зняття та перенесення верхнього родючого шару ґрунту з земельних ділянок загально площею 51 гектар, з розрахунку 7 тисяч гривень за 1 гектар землі.

Другие новости