ПоддержатьУкраїнська

На Львівщині Славська ОТГ стала першим учасником проєкту "Поліцейський офіцер громади"

StopCor
StopCor

StopCor

На Львівщині Славська ОТГ стала першим учасником проєкту 'Поліцейський офіцер громади'

Сьогодні, 10 квітня, начальник ГУНП у Львівській області, полковник поліції Василь Віконський та голова Славської об’єднаної територіальної громади Володимир Бега підписали Меморандум  про співпрацю у рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади».

На Львівщині Славська ОТГ стала першим учасником проєкту ''Поліцейський офіцер громади''

«Я вдячний пану Володимиру, котрий першим із голів ОТГ на Львівщині відгукнувся на пропозицію такої співпраці. Приємно бачити такий свідомий та державницький підхід до надзвичайно важливого питання – організувати для мешканців та гостей громади безпечний простір, підтримувати правопорядок, забезпечувати законність та постійну тісну співпрацю між поліцією та мешканцями. Особливо хочу відзначити, що ви не відкладаєте це важливе для людей питання, а працюєте над цим, попри карантинні обмеження, які запроваджені в області. Я, як і Ви, вважаю, що питання безпеки людей відтерміновувати не можна», - зазначив Василь Віконський.

На Львівщині Славська ОТГ стала першим учасником проєкту ''Поліцейський офіцер громади''

Славська об’єднана територіальна громада - одна з перших, яка взяла участь у проєкті «Поліцейський офіцер громади» на Львівщині, головною метою якого є забезпечити кожну територіальну громаду поліцейським офіцером, який не лише працюватиме на території громади, але й, по можливості, житиме там. Поліцейський офіцер громади буде здійснювати повноваження дільничного офіцера поліції, інспекторів ювенальної превенції та патрульної поліції. Головним його завданням є надавати мешканцям якісні поліцейські послуги, щоденно забезпечувати правопорядок на території обслуговування, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень. Проєкт впроваджується для реалізації принципу взаємодії населення на засадах партнерства, а оцінювати роботу правоохоронців будуть самі мешканці.

На Львівщині Славська ОТГ стала першим учасником проєкту ''Поліцейський офіцер громади''

«Це повинні бути партнерські відносини - за кошти громади ми відремонтували приміщення, де будуть працювати поліцейські, закупили меблі, офісну та комп’ютерну техніку, придбали для офіцерів новий службовий автомобіль та беремо на себе забезпечення паливо-мастильними матеріалами. В результаті ми очікуємо, що поліцейські офіцери забезпечуватимуть правопорядок на території громади, проводитимуть профілактику злочинності та оперативно реагуватимуть на звернення та заяви мешканців. Регіон у нас туристичний – і влітку, і взимку до нас приїжджає багато туристів і ми плануємо розвиватись і далі в цьому напрямку, тому для громади дуже важливо отримувати якісні поліцейські послуги», - підкреслив Володимир Бега.

Нагадаємо, 3 квітня  оголошено конкурс на дві посади поліцейських офіцерів громади у Славську ОТГ. Онлайн-реєстрацію анкет для кандидатів на посади поліцейського офіцера можна заповнити за посиланням https://otg-officer.police.gov.ua/ Усю інформацію про етапи відбору та подальше навчання всі охочі можуть знайти за посиланням https://www.npu.gov.ua/ya-tut.html

Об’єднані територіальні громади можуть ініціювати конкурс на створення у них посад поліцейських офіцерів. Основні вимоги до адміністрації громад - створити належне матеріально-технічне забезпечення. 

Відділ комунікації поліції Львівської області

Другие новости