ПоддержатьУкраїнська

На Львівщині у депутата заберуть ділянку, отриману корупційним шляхом

StopCor
StopCor

StopCor

На Львівщині у депутата заберуть ділянку, отриману корупційним шляхом

На Львівщині прокуратура вживає заходів до повернення земельної ділянки, отриманої депутатом внаслідок вчинення корупційного правопорушення.

По це 20 вересня інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Як уже повідомлялося раніше, постановою Личаківського районного суду Львова від 01.08.2016 одного з депутатів Винниківської міської ради притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення корупційних правопорушень, передбачених ч. 1, 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Депутата визнано винним в тому, що перед прийняттям рішення сесії Винниківської міської ради щодо продовження терміну оренди земельної ділянки для товариства "Гал-Дім", керівником і засновником якого він є, не повідомив про реальний конфлікт інтересів, а голосував за це рішення. На підставі цього рішення між Винниківською міською радою та товариством було укладено договір оренди землі площею 1,55 га та вартістю понад 7 млн грн.

З огляду на те, що відповідне рішення сесії прийнято внаслідок вчинення одним із депутатів корупційного правопорушення, прокуратура подала позов до господарського суду про його скасування та зобов'язання товариство "Гал-Дім" повернути земельну ділянку місту. На даний час триває судовий розгляд.

Другие новости