ПоддержатьУкраїнська

На Миколаївщині начальник відділу поліції покривав розкрадання пального

StopCor
StopCor

StopCor

На Миколаївщині начальник відділу поліції покривав розкрадання пального

Начальник відділення поліції "кришував" діяльність групи злочинців, яка розкрадала пальне на залізниці.

Затриманий на хабарі очільник одного з відділень Очаківської поліції прикривав злочинні дії групи осіб, яка розкрадала дизпаливо на залізниці. За своє "кришування" посадовець щомісяця отримував "подяку" - до 50 тисяч гривень. Про це йдеться на сайті Нацполіції.

Співробітникам УВБ у Миколаївській області стало відомо про те, що начальник відділення Очаківського відділу поліції не лише знає про крадіжки пального на залізниці, а й сприяє зловмисникам, приховуючи їхні "сліди" протягом кількох місяців.

Злодії зливали "дизель" з потягів, які курсували по Одеській залізниці, а потім збували викрадене. Прибуток мали чималий, адже, як встановили оперативники ВБ, щомісяця лише своєму "покровителю" в погонах приносили у розмірі від 30 до 50 тисяч гривень.

Під час отримання 34-річним майором поліції чергової частини грошей, працівники УВБ спільно з прокуратурою затримали його та посередника - організатора злочинної групи, який приніс йому кошти.

На теперішній час стосовно затриманих слідчими прокуратури розпочато кримінальні провадження за ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) та ст.369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального листа України, відповідно. Триває слідство.

За інформацією у ЗМІ, затримали начальника Миколаївського відділення поліції, яке входить до Очаківського відділу, Олександра Спиридонова.

Другие новости