ПоддержатьУкраїнська

На Миколаївщині прокуратура вимагає повернути психоневрологічному інтернату земельну ділянку вартістю 8 млн грн

StopCor
StopCor

StopCor

На Миколаївщині прокуратура вимагає повернути психоневрологічному інтернату земельну ділянку вартістю 8 млн грн

Вознесенська місцева прокуратура звернулася до Господарського суду Миколаївської області з позовом, в якому вимагає повернути у користування Новосвітлівського психоневрологічного інтернату земельну ділянку площею понад 147 га вартістю 8 млн грн.

Встановлено, що у 2019 році між інтернатом і фермерським господарством укладено договір про спільну діяльність при вирощуванні сільськогосподарських культур. Відповідно до його умов, господарству фактично передано в оренду землі, що розташовані на території Веселинівського району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою отримання прибутку.

Однак інтернатний заклад не наділений повноваженнями щодо передачі землі в оренду, а незаконна передача земель державної форми власності в оренду сприяє тінізації аграрного сектору економіки та завдає істотної шкоди інтересам держави у сфері ефективного використання земельних ресурсів.

Реагуючи на зазначені порушення, прокуратура звернулась до суду з відповідним позовом. Прес-служба прокуратури Миколаївської області

Другие новости