ПоддержатьУкраїнська

На Миколаївщині взяли під варту ще одного підозрюваного у "справі ветеринарів"

StopCor
StopCor

StopCor

На Миколаївщині взяли під варту ще одного підозрюваного у 'справі ветеринарів'

Начальник управління Держпродспоживслужби в Новоодеському районі взяв 1700 доларів хабара за оформлення документів.

Слідчий суддя Центрального райсуду Миколаєва Галина Подзігун обрала запобіжний захід начальнику управління Держпродспоживслужби в Новоодеському районі області, підозрюваному в отриманні хабара. Про це повідомили в прес-службі Центрального райсуду.

Відповідно до матеріалів клопотання слідчого, підозрюваний у змові з заступником начальника ГУ Держпродспоживслужби в області Олегом Калнаусом отримав від суб'єкта господарювання 1 700 доларів США хабара за сприяння в оформленні та видачі дозвільних документів для переміщення понад 1,5 тисяч голів великої рогатої худоби за межі України та не створення перешкод у такій діяльності.

У судовому засіданні прокурор клопотання підтримав, вказавши у якості ризиків можливість підозрюваного переховуватись від органів досудового слідства, впливати на свідків, у тому числі підлеглих йому співробітників управління, знищити чи спотворити речі або документи, які мають значення для встановлення обставин кримінального провадження, вчинити інше кримінальне правопорушення.

Захисник проти задоволення клопотання заперечував, посилаючись на те, що прокурором не доведена наявність ризиків, підозра є необґрунтованою та просив обрати запобіжний захід у виді домашнього арешту. Заслухавши думки сторін та дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя ухвалила обрати підозрюваному запобіжний захід у виді тримання під вартою до 3 березня, визначивши розмір застави у сумі 300 тис гривень.

Варто додати, що ще одним фігурантом транснаціональної справи – "банда" переправляла м'ясо за кордон – є заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Олег Калнаус.

Громадянин Азербайджану, власник кількох підприємницьких організацій, мав бізнес з експорту живої худоби за кордон та "нагрівав" кошти на схемах. Щоб припинити розслідування, він намагався підкупити поліцію та прокуратуру за 20 тис. доларів.

Другие новости