ПоддержатьУкраїнська

На Одещині поліцейські запобігли конфлікту між місцевими жителями та чоловіком, який оселився в селі після повернення з-за кордону

StopCor
StopCor

StopCor

На Одещині поліцейські запобігли конфлікту між місцевими жителями та чоловіком, який оселився в селі після повернення з-за кордону

Приїжджого перевірили за місцем самоізоляції - він дотримується вимог карантину та не несе загрози оточуючим. З людьми провели роз’яснювальну роботу.

Подія сталася у селі Ракулово Балтського району, куди 30 березня 27-річний чоловік повернувся з Чехії. Виконуючи вимоги Кабінету міністрів України щодо карантинних заходів та рекомендації лікарів, він оселився на обов’язкову самоізоляцію у порожній хаті своєї бабусі. Того ж дня до будинку чоловіка прийшли невдоволені місцеві жителі з вимогою, аби той залишив їхнє село.

На місце події були викликані поліцейські. Вони перевірили законність перебування чоловіка за вказаною адресою та дотримання ним умов самоізоляції. Було встановлено, що громадянин чітко виконує усі рекомендації щодо карантинних заходів – по приїзді був оглянутий лікарями, живе сам, не залишає місця мешкання, не контактує з оточуючими.

Зі стурбованими жителями села правоохоронці провели роз’яснювальну роботу. Їм пояснили законність та правильність дій приїжджого, а також нагадали, що тільки неухильне дотримання вимог карантину кожною людиною дозволить вберегтися від небезпечної хвороби.

Наразі інцидент вичерпаний.

Відділ комунікації поліції Одеської області

Другие новости