ПоддержатьУкраїнська

На Одещині викрили підпільну нарколабораторію

StopCor
StopCor

StopCor

На Одещині викрили підпільну нарколабораторію

На Одещині оперативниками Департаменту протидії наркозлочинності під час обшуку помешкання місцевого жителя міста Біляївка було виявлено нарколабораторію.

Про це повідомляє ДПН Національної поліції України.

Оперативники ДПН Нацполіції в Одеській області отримали інформацію, що 35-річний чоловік займається неправомірною діяльністю, отримали від суду дозвіл на проведення обшуку помешкання. Під час обшуку у місцевого жителя міста Біляївка було виявлено підпільну нарколабораторію. Також правоохоронці вилучили психотропний препарат, компоненти для його виготовлення та спеціальне обладнання.

Електронні ваги, прекурсори та готові психотропи направлені на експертизу. За оцінкою оперативників ДПН, ця нарколабораторія за добу могла виготовити близько 150 доз зазначеного психотропу. Така партія наркотиків на чорному ринку оцінюється у понад 15 тисяч гривень.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження, і якщо суд визнає чоловіка винним у незаконному зберіганні психтропів, а також в організації та утриманні підпільної нарколабораторії, то йому загрожуватиме покарання у вигляді позбавлення волі строком до 12 років з конфіскацією майна.

Другие новости