ПоддержатьУкраїнська

На Рівненщині прокуратура розпочала розслідування розтрати майна керівником держпідприємства

StopCor
StopCor

StopCor

На Рівненщині прокуратура розпочала розслідування розтрати майна керівником держпідприємства

Прокуратура Рівненської області 8 квітня 2020 року відкрила кримінальне провадження за фактом розтрати керівником державного підприємства майна, чим державі завдано збитків на суму понад 1 млн грн (ч. 5 ст. 191 КК України).

За результатами опрацювання повідомлень в засобах масової інформації прокуратура Рівненської області виявила, що директор одного із державних підприємств, яке здійснює діяльність у сфері вирощування зернових культур, діючи в порушення вимог законодавства та всупереч статутним цілям діяльності господарства, протягом 2018-2019 років уклав ряд правочинів та здійснив реалізацію вирощеного зерна кукурудзи за ціною не більше 1,6 тис грн за тону, в той час як ринкова ціна становила не менше 4 тис грн. В результаті цих дій державі завдано шкоду на суму понад 1 млн грн.

Проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні доручено слідчому управлінню Головного управління Нацполіції в Рівненській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.Прес-служба прокуратури Рівненської області

Другие новости