ПоддержатьУкраїнська

Суд виніс вирок водію, який намагався надати неправомірну вигоду патрульним поліцейським

StopCor
StopCor

StopCor

Суд виніс вирок водію, який намагався надати неправомірну вигоду патрульним поліцейським

Вироком суду визнано винним чоловіка, який намагався надати неправомірну вигоду поліцейським та визначено покарання у виді штрафу 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян за ч. 1 ст. 369 ККУ (надання службовій особі неправомірної вигоди за невчинення службовою особою в інтересах того, хто надає таку вигоду, будь-якої дії з використанням службового становища).

Поліцейські зупинили вказаний автомобіль та почали складати постанову про накладення адміністративного стягнення стосовно водія автівки. Чоловік, який був за кермом, дістав грошову купюру, поклав її під водійське посвідчення та передав її в руки одному з поліцейських в якості неправомірної вигоди, щоб уникнути покарання.

Поліцейські повідомили про факт надання неправомірної вигоди на лінію диспетчерського центру «102» та викликали на місце слідчо-оперативну групу Холодногірського ВП ГУНП в Харківській області, якою і вилучено грошові кошти.

Вироком Ленінського районного суду м. Харкова водія ЗАЗу SENS засуджено за ч. 1 ст. 369 КК України (надання службовій особі неправомірної вигоди за невчинення службовою особою в інтересах того, хто надає таку вигоду, будь-якої дії з використанням службового становища) до покарання у виді штрафу в розмірі 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 8500 грн.

На даний час вирок законної сили не набрав, оскільки триває час на його апеляційне оскарження.

Пресслужба прокуратури Харківської області

Другие новости