ПоддержатьУкраїнська

На Рівненщині з'явилися жертви масштабної фінансової афери

StopCor
StopCor

StopCor

На Рівненщині з'явилися жертви масштабної фінансової афери

У Тернопільській області правоохоронці припинили незаконну діяльність інвестиційної компанії "Helix CapitalInvestment". Тим часом в поліцію почали звертатися вкладники з усієї України, вимагаючи повернути вкладені кошти.

Про це повідомляється на офіційному сайті Нацполіції.

Повідомляється, що напередодні в поліцію звернулася 30-річна жителька міста Рівне, яка також стала жертвою інвестиційної компанії. За словами постраждалої, протягом двох років вона вкладала кошти в різні інвестиційні проекти, при цьому отримуючи дивіденди. Загальна сума капіталовкладень складає близько 35 тисяч доларів.

Слід зазначити, що правоохоронці почали документувати діяльність інвестиційної компанії ще до того, як в поліцію почали надходити заяви від ошуканих вкладників. 7 грудня тернопільськими правоохоронцями були затримані керівники фінансової піраміди, які поширили свою схему по всій території країни. Після цього ошукані вкладники буквально засипали правоохоронні органи своїми заявами.

За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за ч.4 статті 190. Йдеться про шахрайство в особливо великих розмірах. На поточний момент триває досудове розслідування.

Другие новости