ПоддержатьУкраїнська

На Сумщині директора ТОВ судитимуть за привласнення 1,1 млн грн під час будівництва футбольного поля

StopCor
StopCor

StopCor

На Сумщині директора ТОВ судитимуть за привласнення 1,1 млн грн під час будівництва футбольного поля

Шосткинською місцевою прокуратурою 22 квітня 2020 року затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно директора товариства з обмеженою відповідальністю за фактом привласнення коштів під час будівництва футбольного поля шляхом підробки документів, а також легалізації цих коштів (ч. 2 ст. 366, ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 209 КК України).

За даними слідства, у грудні 2017 року директор товариства уклав з відділом освіти Дружбівської міської ради договір на будівництво футбольного поля зі штучним покриттям у м. Дружба Ямпільського району. Після завершення будівництва на підставі складених ним актів виконаних робіт на його рахунок перераховано 1,1 млн грн.

Однак, відповідно до висновку судової комплексної будівельно-технічної та економічної експертиз, фактично виконані роботи не відповідають обсягам, зазначеним в офіційних документах, зокрема є завищеними по всім пунктам, відтак не підлягають прийняттю. З отриманими коштами директор товариства вчинив ряд фінансових операцій.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими Шосткинського відділу поліції за матеріалами Управління стратегічних розслідувань у Сумській області ДСР Нацполіції України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вина не буде доведена в законному порядку і встановлена обвинувальним вироком суду.Прес-служба прокуратури Сумської області

Другие новости