ПоддержатьУкраїнська

На Сумщині посадовець райдержадміністрації підозрюється в службовій недбалості зі збитками у 350 тис грн

StopCor
StopCor

StopCor

На Сумщині посадовець райдержадміністрації підозрюється в службовій недбалості зі збитками у 350 тис грн

Конотопською місцевою прокуратурою повідомлено начальнику одного з відділів Конотопської районної державної адміністрації про підозру у службовій недбалості (ч. 2 ст. 367 КК України).

За даними слідства, у 2018 році начальник відділу уклав з товариством з обмеженою відповідальністю договір на будівництво футбольного поля зі штучним покриттям. У подальшому посадовець погодив зміни до проектно-кошторисної документації, відтак під час будівництва було збільшено вартість робіт з використанням невідповідних матеріалів. Неналежне виконання підозрюваним своїх обов’язків призвело до безпідставного завищення вартості будівництва футбольного поля на майже 350 тис грн.

Досудове слідство у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Конотопського відділу поліції за матеріалами Управління стратегічних розслідувань у Сумській області ДСР Нацполіції України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Сумської області

Другие новости