ПоддержатьУкраїнська

На Тернопільщині начальник лісгоспу організував незаконну схему експорту деревини

StopCor
StopCor

StopCor

На Тернопільщині начальник лісгоспу організував незаконну схему експорту деревини

На Тернопільщині викрили заступника начальника лісгоспу, який організував незаконну схему експорту деревини. Про це повідомили у прес-службі національної поліції України.

Правоохоронці повідомили, що чиновник зробив зі своїх родичів та знайомих підприємців, через яких проводився експорт лісопродукції. Вона була придбана у держпідприємств на підставі фіктивних документів про походження деревини.

Крім цього встановлено, що незаконно здобута деревина розпилюється та переробляється у столярному цеху. Де-юре – власник одна особа, де-факто – реальні керівні та організаційні функції здійснює заступник начальника лісгоспу через дружину.

В межах кримінального провадження правоохоронці провели 19 санкціонованих обшуків приміщень лісових господарств області, а також у столярних цехах. Вони вилучили 28 піддонів із готовими виробами з дуба, майже тисячу одиниць необрізаної дошки та 75 стовбурів дерева породи "дуб2, а також устаткування для переробки деревини.

Крім того, печатки фізичних та юридичних осіб та 195 чистих бланків документів про походження лісопродукції із відтисками оригіналів печаток суб'єктів підприємницької діяльності, частина з яких вже була підписана.

Під час проведення обшуку помешкання організатора схеми також було вилучено понад $11,7 тис.

Другие новости