ПоддержатьУкраїнська

На Вінниччині "поліцейські" влаштували обшук із пограбуванням

StopCor
StopCor

StopCor

На Вінниччині 'поліцейські' влаштували обшук із пограбуванням

Шахраї шукали у жмеринчанина наркотики, а натомість знайшли та забрали собі гроші та інші матеріальні цінності.

Минулими вихідними у Жмеринці двоє вінничан, представившись працівниками правоохоронних органів з протидії наркозлочинності, під приводом поверхневого огляду забрали у 32-річного жмеринчанина гроші та особисті речі. Про це прес-служба обласного управління Нацполіції.

Як розповів заявник, в Вінницю він приїхав до знайомого у справах. Коли чоловік виходив з під'їзду будинку, де мешкає знайомий, до нього підійшли двоє чоловіків, які представились працівниками правоохоронних органів з протидії наркозлочинності, і сказали, що за їхньою інформацією він та власник квартири, з якої він щойно вийшов, займаються збутом наркотиків. Вони запропонували потерпілому сісти у їхній автомобіль для проведення поверхневого огляду, на що чоловік погодився.

У кишенях потерпілого, крім 1200 гривень, 150 доларів США та мобільного телефону, псевдоправоохоронці нічого не знайшли. Тоді вони попросили, щоб він покликав на розмову знайомого, до якого приходив. Поки чоловік ходив за знайомим, який не відчинив йому двері, "борці з наркозлочинністю" поїхали разом з його грошима та телефоном.

Як розповів начальник Вінницького відділу поліції Анатолій Присяжнюк, протягом кількох годин оперативники знайшли автомобіль та "борців з наркозлочинністю". Як з'ясувалося, чоловіки заздалегідь знали, що в потерпілого при собі є гроші, і у такий спосіб вирішили їх відібрати. Про те, коли чоловік буде виходити з під'їзду, зловмисників повідомив саме той, до кого потерпілий приходив у справах.

Другие новости