ПоддержатьУкраїнська

На Волині працівник банку вимагав хабар за закриття кредиту

StopCor
StopCor

StopCor

На Волині працівник банку вимагав хабар за закриття кредиту

Служба безпеки України на Волині затримала працівника банку, який обіцяв за хабар погасити невиплачений кредит у розмірі 227 тисяч гривень.

Про це повідомляє прес-центр СБ України.

Спецслужби затримали на хабарі працівника однієї з банківських установ на Волині. Затримання юриста відділу проблемних кредитів проводила Служба безпеки України спільно з поліцією та прокуратурою.

Як відомо, працівник банку за виконання своїх послуг вимагав від волинянина 40 тисяч гривень. Здирник обіцяв закрити кредитний договір без фактичного погашення заборгованості у сумі 97 тисяч гривень та не стягнення пені у розмірі 130 тисяч гривень.

Співробітники спецслужб спільно з правоохоронцями затримали банкіра під час одержання неправомірної вигоди  у розмірі 40 тисяч гривень. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.4 ст.368-3 (Підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу України. За санкцією статті банкіру погрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк від трьох до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Раніше повідомлялося, що у Львівській області співробітникам Служби безпеки України вдалося затримати трьох поліцейських, які вимагали хабар.

Другие новости