ПоддержатьУкраїнська

На Волині суддя-хабарник отримав 5 років тюрми

StopCor
StopCor

StopCor

На Волині суддя-хабарник отримав 5 років тюрми

Колишнього голову Ківерцівського районного суду Івана Підгорного засудили. Волинська прокуратура інкримінувала йому два епізоди отримання неправомірної вигоди.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу Аверс.

Так, влітку 2008-го Іван Підгорний розглядав справу про визнання права власності нежитлового приміщення кооперативу "Кварц". На прохання одного з позивачів суд прийняв рішення на його користь, а той, нібито у знак вдячності, подарував Підгорному пральну машину.

У 2010-му цей же суддя звільнив з-під арешту автомобіль, відібраний у власника за водіння у стані алкогольного сп'яніння. За таке рішення Підгорний мав отримати 4 тисячі гривень.

Спершу йому дали 500 гривень завдатку. Решту – три з половиною тисячі вже мічаних працівниками СБУ принесли пізніше. Саме тоді горе-суддю і затримали на гарячому у його ж кабінеті.

Іван Підгорний усі звинувачення в свій бік заперечує. Каже – це була добре відпрацьована схема правоохоронців. Переконує – нічого ні від кого не брав. Гроші, мовляв, йому підкинули.

Справу за отримання хабара роками розглядали у різних судових інстанціях, і, зрештою, Млинівський районний суд ухвалив визнати Івана Підгорного невинуватим по першому епізоду, по другому його таки засудили на 5 років ув'язнення, а також конфіскували частину майна.

Другие новости