ПоддержатьУкраїнська

На Закарпатській митниці через посадовця-хабарника звільнять усю зміну

StopCor
StopCor

StopCor

На Закарпатській митниці через посадовця-хабарника звільнять усю зміну

Губернатор Закарпаття доручив відсторонити з посад із подальшим звільненням усю митну зміну, працівника якої затримали на хабарі на українсько-румунському кордоні.

Співробітники Закарпатського обласного управління СБУ разом із керівництвом Закарпатської митниці ДФС затримали на гарячому старшого інспектора митного посту "Солотвино", що на українсько-румунському кордоні, пише Depo.Закарпаття з посиланням на офіційний сайт Геннадія Москаля.

Митник за 300 доларів хабара пропустив без оформлення крупну партію біжутерії для продажу на внутрішньому ринку України. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), яка передбачає ув'язнення від п'яти до десяти років із конфіскацією майна та позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Голова ОДА Геннадій Москаль дав доручення начальнику Закарпатської митниці Володимиру Колеснікову відсторонити з посад усю зміну, в якій працював затриманий, із подальшим звільненням з роботи після завершення слідства та винесення судового вироку.

Другие новости