ПоддержатьУкраїнська

На Закарпатській митниці в разі отримання хабара звільнятимуть усю зміну - Колесніков

StopCor
StopCor

StopCor

На Закарпатській митниці в разі отримання хабара звільнятимуть усю зміну - Колесніков

Начальник Закарпатської митниці Володимир Колесніков каже, що побороти корупцію тільки затриманнями неможливо.

За словами керівника відомства, з початку 2016 року встановлені 3 випадки затримання співробітниками правоохоронних органів працівників митниці у зв'язку з підозрою у отриманні неправомірної винагороди, повідомили Depo.Закарпаття з посиланням на прес-службу фіскалів.

За цими випадками керівництвом митниці своєчасно прийняті рішення щодо проведення службових розслідувань.

Також з метою уникнення можливого впливу на хід службових розслідувань стосовно осіб, уповноважених на виконання функцій держави, окремі посадові особи підрозділів митниці, які можливо причетні до неправомірних дій або могли вплинути на хід службових розслідувань, відстороненні від виконання службових обов'язків за займаними посадами, а деякі з них за рішеннями суду відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

"За результатами службового розслідування двох посадових осіб митниці звільнено. Стосовно інших посадових осіб митниці будуть вжиті заходи після завершення службових розслідувань, слідства та винесення вироку", – інформує Колесніков.

Керівник відомства звертається до всіх, хто має у розпорядженні факти, які свідчать про недобросовісні, неправомірні дії працівників митниці, звертатись до нього особисто чи до інших правоохоронних органів та запевняє, що жодне звернення щодо фактів корупції не залишиться без жорсткої реакції.

"Якщо когось із вас спіймають на хабарі, – звільнять усю зміну. Це жорстке рішення, яке прийнято на рівні керівництва країни, я його підтримую, і тому закликаю всіх добре подумати: чи варто заради миттєвої вигоди залишити без роботи себе, своїх колег та стати фігурантом кримінального провадження", – із таким застереженням звертається керівник до своїх підлеглих.

Нагадаємо, губернатор Закарпаття доручив відсторонити з посад із подальшим звільненням усю митну зміну, працівника якої затримали на хабарі на українсько-румунському кордоні.

Другие новости

Сексуальное насилие во время войны: в Украине работают 11 центров помощи пострадавшим от СНПК

Сексуальное насилие во время войны: в Украине работают 11 центров помощи пострадавшим от СНПК

В четверг, 7 декабря, в прессцентре "СтопКор" прошел тренинг для представителей медиа на тему "Интервью с пострадавшими от сексуального насилия. Как не нарушить нормы права или закона?"