ПоддержатьУкраїнська

На Закарпатті посадовець "Укрпошти" розкрадав гроші за продуманою схемою

StopCor
StopCor

StopCor

На Закарпатті посадовець 'Укрпошти' розкрадав гроші за продуманою схемою

Співробітники СБУ в Закарпатській області викрили схему, за якою посадовець "Укрпошти" привласнив державні кошти, призначені на реконструкцію виробничих приміщень.

Чиновник, відповідальний за якість ремонту, оформив фіктивні угоди з "підрядниками", на банківські рахунки яких перераховувалися державні кошти за нібито виконані роботи.

Про це повідомляють у прес-службі СБ України.

Загальна вартість реконструкції, відповідно до кошторису, становила 5,5 млн грн. Встановлено, що для ремонту приміщень він наймав некваліфікованих сторонніх людей, а призначені на реконструкцію гроші привласнював. Через оборудки з документами зловмисник встиг присвоїти понад півмільйона гривень. Окрім завданих державі збитків, зловмисник своїми махінаціями тимчасово паралізував роботу регіонального центру обробки поштової кореспонденції.

Протиправну діяльність чиновника задокументували співробітники регіонального Управління СБУ та обласної прокуратури. За підроблення актів приймання виконаних робіт, до яких зловмисник вносив завідомо неправдиві відомості, та розкрадання державних коштів йому оголошено про підозру за ч. 2 ст. 366 та ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Другие новости