ПоддержатьУкраїнська

На Закарпатті за хабарництво звільнили трьох працівників митниці

StopCor
StopCor

StopCor

На Закарпатті за хабарництво звільнили трьох працівників митниці

З початку 2016 року на Закарпатті зафіксовано чотири випадки затримання правоохоронцями працівників митниці у зв'язку із підозрою у хабарництві. За всіма випадками було відкрито дисциплінарні провадження, за результатами яких трьох посадовців митниці звільнили.

Про це проінформували у ДФС в Закарпатській області.

Також Закарпатська митниця ДФС оприлюднила офіційний коментар начальника митниці Володимира Колеснікова щодо випадків отримання неправомірної вигоди співробітниками відомства.

"Хто бере хабарі, має бути покараний. І мене не турбує, чи це простий інспектор, начальник відділу чи управління... Я неодноразово на нарадах та зустрічах з колективом наголошую: неправомірних винагород не брати!.. Митний пост "Тиса" буде реформовано. Вже направлені пропозиції до відповідних органів.

Реформування, зокрема, передбачає звільнення службових осіб, переведення їх на роботу в інші пункти пропуску. Ми заберемо з насиджених місць людей, які заплямували репутацію державного службовця, а на їхнє місце поставимо тих, хто працюватиме на державу, а не на свої особисті інтереси", — йдеться у заяві В.Колеснікова.

Другие новости