ПоддержатьУкраїнська

На Житомирщині у державну власність повернули землі з покладами бурштину

StopCor
StopCor

StopCor

На Житомирщині у державну власність повернули землі з покладами бурштину

Ємільчинський райсуд задовольнив два позови щодо повернення до держвласності земель, які, ймовірно, використовувались для видобутку бурштину. Мова йде про 4 га на території Барашівської сільської ради Ємільчинського району.

     

Новину повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області, передає "Преса України".

Відповідне рішення суду було прийняте 18 січня. Зазначається, що у 2014 році сімом жителям Житомирської та Київської області незаконно передали у приватну власність 14 га землі для сільськогосподарських робіт. Передача відбулась за сприяння Головного Управління Держгеокадастру в області.

"Власники окремих наділів відразу продали свої ділянки, що свідчить про відсутність намірів обробляти землю та займатися особистим селянським господарством. Крім того, на вказаних земельних ділянках розташовані корисні копалини загальнодержавного значення – бурштин", - зазначено у прес-службі.

Так, з 7 позовів щодо повернення земель наразі задоволено перші два. Решта досі на розгляді у суді. Як повідомлялось раніше, у Мережі з'явилось відео, яке підкріплює докази нелегального видобутку бурштину на Рівненщині.  Очевидці назвали його катастрофічним.

Другие новости