ПоддержатьУкраїнська

В гумконвої Ахметова виявили рації для бойовиків

StopCor
StopCor

StopCor

В гумконвої Ахметова виявили рації для бойовиків

Журналіст Роман Синіцин оприлюднив компрометуючу інформацію щодо штабу Рената Ахметова, чия "гуманітарка" постійно їздить на Донбас. Останнього разу разом із гуманітарною допомогою на окуповані території саме вантажівка Ахметова намагалась доставити ручні та автомобільні рації. Журналіст запевнив, що їх везли для бойовиків.

Новину передає "Преса України".

Синіцин назвав ціну таких рацій, адже не так давно волонтери купували подібні для українських десантників.

"А знаєте, що знайшли в ахмєтівському "гумконвої" і зараз заминають? 300+ рацій Vertex. Цифра та аналог. Ручні та автомобільні. Ремкомплекти для рацій. Живлення, антени, гарнітури для них. Такі рації ми купували десантам і спецпідрозділам в 14-15 роках. Від 200$ за саму просту модель", - повідомив Синіцин.

За словами журналіста, ці рації виявили бійці батальйону спецпризначення НГУ "Донбас". У батальйоні про це заявляли напередодні. Де саме затримали вантажівку та що зробили зі знахідкою – не відомо. Сам Синіцин лише зауважив, що у штабі Ахметова нібито заперечили причетність до перевезень подібного вантажу.

"Водій віз "лівак". Да, канєшно", - прокоментував Синіцин заяви гуманітарного штабу.

До слова, перевіряти саме гуманітарні конвої від штабу Ахметова українські добровольці починали ще у 2014 році. Тоді окремі активісти заявляли, що усі продуктові пакети та медикаменти ввозяться на Донбас, як "гуманітарка",  а насправді продається в ОРДЛО у магазинах та аптеках.

Нагадаємо, 21 січня у штабі Рената Ахметова повідомили про черговий конвой на Донбас. На офіційних сайтах організації розміщені звіти про відправлення. У них, зокрема, перераховуються кількість продуктових пакетів, медикаментів та так званих дитячих пакетів. Про вищезгаданий інцидент жодної інформації у штабі не надали.

Другие новости