ПоддержатьУкраїнська

НАЗК не встановлено конфлікту інтересів у першого заступника Директора ДБР – висновок НАЗК

StopCor
StopCor

StopCor

НАЗК не встановлено конфлікту інтересів у першого заступника Директора ДБР – висновок НАЗК

Національним агентством з питань запобігання корупції надано висновок щодо дотримання вимог антикорупційного законодавства у звязку з призначенням на посаду першого заступника Директора ДБР Олександра Бабікова.

Зазначену перевірку було ініційовано безпосередньо Олександром Бабіковим після призначення на посаду, у звязку з перебуванням його у трудових відносинах з АО «АВЕР ЛЄКС» у минулому. Під час її проведення досліджено також факти викладені іншими громадянами та громадськими організаціями.

НАЗК зазначає про відсутність у Олександра Бабікова конфлікту інтересів під час здійснення повноважень першого заступника Директора ДБР, та встановлено, що він не наділений службовими повноваженнями щодо прийняття рішень, вчинення або невчинення дій у кримінальних провадженнях, у тому числі в повязаних з подіями на Майдані у 2013-2014 роках.  

НАЗК також констатовано, що керівництвом Державного бюро розслідувань вжито всіх необхідних заходів щодо запобігання та унеможливлення виникнення конфлікту інтересів у діяльності першого заступника Директора ДБР надалі.

Другие новости