ПоддержатьУкраїнська

Незаконна вирубка лісу та понад мільйон гривень збитків – ДБР повідомило про підозру керівнику одного із лісових господарств

StopCor
StopCor

StopCor

Незаконна вирубка лісу та понад мільйон гривень збитків – ДБР повідомило про підозру керівнику одного із лісових господарств

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, повідомили про підозру одному із керівників Державного підприємства «Хмільницьке лісове господарство». Посадовець підозрюється у внесенні завідомо неправдивих відомостей до офіційних документів та незаконній вирубці дерев, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 246 та ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, підозрюваний у жовтні 2019 року оформив офіційне доручення та видав дозвіл на проведення санітарної рубки лісу на території Літинського лісництва, де вона не передбачалася. Як наслідок, працівники лісового господарства, керуючись рішенням підозрюваного, здійснили незаконну вирубку дерев різних порід, що спричинило державі збитків на суму понад 1 мільйон 300 тисяч гривень.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Вінницької області. Оперативний супровід – Управління Служби безпеки України у Вінницькій області.

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 7 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.  

Другие новости