ПоддержатьУкраїнська

Незаконне затримання та підробка документів — слідчий поліції відповість перед судом

StopCor
StopCor

StopCor

Незаконне затримання та підробка документів — слідчий поліції відповість перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно слідчого Головного управління Національної поліції в Полтавській області. Правоохоронець обвинувачується у незаконному затриманні та службовому підробленні (ч. 1 ст. 371 та ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві.

Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачений без законних підстав затримав громадянина за підозрою у розбої (в подальшому цій особі інкримінували крадіжку). Крім цього, затримання відбулося через 4 дні після можливого вчинення злочину без ухвали слідчого судді. Через це слідчий вніс до протоколу іншу дату. Ухвалою Октябрського районного суду м. Полтави від 2 липня 2019 року затримання потерпілого визнано незаконним.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювали прокурори Офісу Генерального прокурора.

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 5 років або обмеженням волі на строк до 3 років.

Другие новости