ПоддержатьУкраїнська

Обрати не можна промовчати: саботаж виборів у бібліотеці ім. Вернадського

StopCor
StopCor

StopCor

Обрати не можна промовчати: саботаж виборів у бібліотеці ім. Вернадського

У квітні в Національній бібліотеці України імені Вернадського вперше відбулись вибори на посаду генерального директора. Втім, академія наук України, через яку відбувається фінансування бібліотеки, постановила: результати скасувати, вибори перенести, призначити виконувача обов'язків. У чому ж причина такої запеклої боротьби за крісло директора? Чи не тому, що до книгозбірні нараховують мільйони гривень?

З-поміж кандидатів – чинний директор бібліотеки Володимир Попик та очільник іншої книгозбірні – імені Максимовича – Олег Сербін. Останній  набрав 155 голосів, майже вдвічі більше за суперника. Проте, як зазначають співробітники бібліотеки, з подачі академії наук України вибори перетворилися на фарс. 

Обрати не можна промовчати: саботаж виборів у бібліотеці ім. Вернадського

«Робітники бібліотеки зітнулись з такою можливістю зрештою обрати собі керівника. І ситуація, яка виникла після цього, зрештою всіх обурила. І ніхто не думав, що буде ще хтось балотуватися, тому що є така усталена думка, що бібліотека – це закрите товариство без погодження високочолих чиновників», – коментує ситуацію Олег Сербін.

Почесний директор НБУВ Олексій Онищенко пояснює рішення наступним чином: «Якщо хтось з претендентів не набрав абсолютної більшості або 2/3, ми можемо або призначити, або назначити перевибори. Ми обрали другий варіант. Чому? Тому що виявилось, що значна частина бібліотечних працівників не були включені в список для голосування».

Втім, виникає логічне запитання: а чому про цей важливий момент не подбали до виборів? Працівники бібліотеки впевнені: якби допустили «бібліотечних», пан Сербін набрав би дві треті І тоді він автоматично пройшов стає директором. А коли результат не сподобався «вищестоящим», вони вирішили знайти ці невмотивовані заперечення.

Подробиці цієї гучної справи – у відео «СтопКору». 

https://youtu.be/MEqkswvng18

Другие новости

Изготавливал фото- и видеоматериалы для врага с надеждой получить 'государственную должность': подозревают жителя Одессы

Изготавливал фото- и видеоматериалы для врага с надеждой получить "государственную должность": подозревают жителя Одессы

При процессуальном руководстве прокуроров Одесской областной прокуратуры задержан житель Одессы и сообщено о подозрении в государственной измене

В Сумской области полицейские сообщили о подозрениях членам организованной группы по сбыту наркотиков

В Сумской области полицейские сообщили о подозрениях членам организованной группы по сбыту наркотиков

В ходе досудебного расследования установлено, что в начале августа текущего года 32-летний мужчина по обогащению организовал на территории Сумской области систематический сбыт психотропного вещества "амфетамин"