ПоддержатьУкраїнська

Обурений ветеран АТО назвав російський полон Савченко відпочинком

StopCor
StopCor

StopCor

Обурений ветеран АТО назвав російський полон Савченко відпочинком

Герой України, нардеп Надія Савченко мала гарні умови перебування у російському полоні. В якості бонуса згодом отримала звання Героя України, тоді, як справжні герої – або покійники, або інваліди. Про них держава забула, заявив екс-командир підрозділу батальйону "Донбас" Дмитро Куліш.

Новину повідомляє "Преса України".

Куліш каже про таке, бо сам побував у в'язниці "ДНР" після боїв під Іловайськом. Він, зокрема, заявив, що Савченко під час свого російського полону перебувала в особливих умовах, поки у підвалах тримали справжній українських героїв.

За даними Куліша у полоні, за час проведення АТО, побувало понад півтори тисячі військовослужбовців Збройних сил України.

"Ніхто не міг себе так вести, як Савченко в полоні, ніхто не перебував в таких умовах, в яких перебувала Савченко... Півтори тисячі сидять так, а вона по-іншому. Я пройшов зі своїми хлопцями полон, але ніхто з нас так не вів... Так, я міг крикнути "Путін" і те, що вона робила на суді. Я міг це викрикнути один раз, а назавтра про мене вже ніхто б і не згадав", – заявив боєць АТО.

Куліша також обурює те, що після такого собі "відпочинку" Савченко отримала звання Героя України. За його словами, серед тих, що пройшли полон бійців АТО, є більш гідні у порівнянні з Надією претенденти на високу державну нагороду, яку вони так і не отримали. Він згадав парад військовополонених ЗСУ в Донецьку: "Там одні достойні".

Як відомо, днями Савченко відвідала військовополонених в окупованій Макіївці. Журналісти зауважили, що нардеп перебувала на окупованій території під охороною.

Другие новости