ПоддержатьУкраїнська

Обвинувальний акт стосовно судді з Закарпаття скеровано до суду

StopCor
StopCor

StopCor

Обвинувальний акт стосовно судді з Закарпаття скеровано до суду

НАБУ і САП закінчили розслідування факту висловлення прохання надати та одержання неправомірної вигоди у розмірі 15 тис. грн головою одного з районних судів Закарпатської області. 18 травня 2020 року обвинувальний акт скеровано до суду. Дії служителя Феміди кваліфіковані за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Як встановило слідство, суддя висловив прохання надати та одержав 15 тис. грн за постановлення рішення на користь позивача у цивільній справі.

5 лютого 2020 року суддю викрито “на гарячому” детективами Національного бюро спільно зі співробітниками Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції у Закарпатській області.  8 лютого йому було повідомлено про підозру. 30 квітня підозрюваного повідомлено про завершення досудового розслідування та відкрито матеріали кримінального провадження для ознайомлення.

Розслідування наведених фактів детективи НАБУ здійснюють із січня 2020 року.

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Другие новости