ПоддержатьУкраїнська

Одіозний суддя Чаус попросив у Молдові політичного притулку

StopCor
StopCor

StopCor

Одіозний суддя Чаус попросив у Молдові політичного притулку

Захист заарештованого в Кишиневі судді-втікача Дніпровського районного суду Києва Миколи Чауса звернувся до президента Молдови із заявою про надання йому політичного притулку.

Інформацію про це підтвердив глава Антикорупційної прокуратури Молдови Віорел Морар, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Нині Чауса заарештовано строком на 15 діб після добровільного звернення в правоохоронні органи про незаконний перетин кордону Молдови. Після отримання від Генеральної прокуратури України документів про екстрадицію Чауса ми готуємо необхідні документи для виконання цієї процедури. Разом з тим, сторона захисту звернулася до президента Молдови із заявою про надання Миколі Чаусу політичного притулку", – заявив Морар.

Нагадаємо, на початку серпня минулого року НАБУ викрило суддю Миколу Чауса на одержанні неправомірної вигоди в розмірі $ 150 тис. У нього на ділянці знайшли закопану банку з грошима.

26 січня 2017 року Солом'янський суд Києва заочно заарештував суддю Дніпровського суду столиці Миколи Чауса.

1 березня стало відомо, що Чауса затримали у Молдові. Правоохоронцям він здався сам.

2 березня суд у Кишиневі заарештував розшукуваного Україною за підозрою в отриманні великого хабара суддю Миколу Чауса на 15 діб. Напередодні обрання йому запобіжного заходу у Молдові проходило у справі про порушення правил перетину кордону.

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький вже прогнозував, що Чаус може попросити притулок у Молдові.

Другие новости