ПоддержатьУкраїнська

Офіс Генпрокурора направив до суду обвинувальний акт стосовно підозрюваного у низці злочинів, який півтора роки переховувався від слідства

StopCor
StopCor

StopCor

Офіс Генпрокурора направив до суду обвинувальний акт стосовно підозрюваного у низці злочинів, який півтора роки переховувався від слідства

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт стосовно особи, яка підозрюється у скоєнні низки тяжких і особливо тяжких резонансних злочинів та півтора роки переховувалася від слідства.

За версією слідства, вказана особа може бути причетна до підриву ручної гранати та хуліганських дій, що полягали в оскверненні могильного комплексу «Цадика Нахмана» у 2016 році, підриву гранати РГД-5 на території Черкаського відділку поліції у 2017, підриву пам’ятника Угорському народу на Веревецькому перевалі (межа Львівської та Закарпатської областей), що мало місце у 2017 році. Також йому інкримінують розпалювання національної ворожнечі та ненависті, що мали місце в урочищі Гута Пенятська в Бродівському районі Львівської області і на території заповідника «Биківнянські могили», а також спаплюження іудейської релігійної святині – синагоги «Цорі Гільод» у м. Львові у 2017 році; вчинення хуліганських дій біля посольств США та Литви; закінчений замах на вбивство, вчинений способом небезпечним для життя багатьох осіб із застосуванням невідомого вибухового пристрою у м. Києві під час святкування Дня Незалежності у 2017 році. Окрім того, досудовим розслідуванням зібрано докази розфарбовування пам’ятника воїнам АТО, застосування вибухового пристрою біля пам’ятника воїнам АТО, підриву ручної гранати біля входу приймальні політичної партії «Національний корпус» у 2017 році.

Відповідно до положень Кримінального кодексу України за скоєні злочини йому загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією всього майна.

Другие новости