ПоддержатьУкраїнська

Офіс Генпрокурора відстояв у Верховному Суді повернення державі хлібної бази та комбінату хлібопродуктів

StopCor
StopCor

StopCor

Офіс Генпрокурора відстояв у Верховному Суді повернення державі хлібної бази та комбінату хлібопродуктів

Верховний Суд, погодившись із доводами прокурора Офісу Генпрокурора, залишив без задоволення касаційні скарги одного з приватних акціонерних товариств, а рішення судів попередніх інстанцій – без змін. Таким чином суд підтвердив право власності держави на одну з хлібних баз вартістю 60,4 млн грн та комбінат хлібопродуктів вартістю 166 млн гривень.

Заступник прокурора м. Києва та заступник прокурора Хмельницької області звернулись до суду з позовами в інтересах держави в особі Кабінету Міністрів України, Міністерства аграрної політики та продовольства України до товариства у сфері експорту зерна та виробництва борошна, вимагаючи визнати незаконними і скасувати рішення органів місцевого самоврядування, свідоцтва про право власності та повернути державі майнові комплекси.

Підставою для звернень до суду стало те, що майнові комплекси не могли бути внесені до статутного фонду суб’єкта господарювання, оскільки включені до переліку об’єктів, які не підлягали приватизації.

Рішеннями судів першої та апеляційної інстанцій позовні вимоги прокурорів задоволено.

Проте, намагаючись залишити у приватній власності майно, товариство оскаржило рішення до суду касаційної інстанції.

Другие новости

'Доверенные' швеи и партия 'Евросолидарность': тайны закарпатской фирмы, которая обшивала российских спортсменов

"Доверенные" швеи и партия "Евросолидарность": тайны закарпатской фирмы, которая обшивала российских спортсменов

Кто стоит за предприятием, которое шило зимние куртки для национальной команды по лыжному спорту страны-агрессора, и при чем здесь итальянский бизнесмен и местная депутат?