ПоддержатьУкраїнська

Міський голова Києва Кличко звернувся до уряду: закінчуються місця у лікарнях

StopCor
StopCor

StopCor

Міський голова Києва Кличко звернувся до уряду: закінчуються місця у лікарнях

Міський голова Києва Віталій Кличко звернувся до уряду з питанням щодо надання столиці медиків та ліжкового фонду для лікування хворих на COVID-19. За його словами, у столиці закінчуються місця у комунальних лікарнях.

 Фото: КГГА

Про це пише Українська правда.

За словами мера, місто зробило все можливе, аби медичну допомогу могли отримати всі хворі на коронавірус, влада діє на випередження, поступово збільшуючи кількість ліжок для прийому хворих, яким потрібна госпіталізація. Наразі це понад 2,5 тисячі ліжок у 20 медзакладах столиці. Водночас заповненість цих ліжок – вже понад 70%. 

Наразі збільшується кількість хворих, які потребують госпіталізації. Так, на сьогодні в стаціонарах столичних медзакладів лікуються 1675 хворих на коронавірус, з них 36 дітей. 338 пацієнтів - у важкому стані, 527 отримують кисневу підтримку, 46 - під апаратами ШВЛ.

Іще 140 пацієнтів перебувають в лікарнях із підозрою на коронавірус. Пневмонію в столичних медзакладах лікують 574 хворих.

Кличко підкреслив, що з такою динамікою захворюваності місць в комунальних медзакладах вже дуже скоро не вистачатиме.

“Я звертаюся до прем’єр-міністра і до міністра охорони здоров’я виконати задекларовані обіцянки. І надати ліжковий фонд і фахівців для лікування хворих на коронавірус у державних медустановах, розташованих у Києві.

Йдеться про заклади Національної академії медичних наук, МОЗу та відомчі медзаклади. Ці заклади, підкреслю, знаходяться в столиці. І не можуть залишатися осторонь та не надавати киянам необхідну допомогу", - заявив Кличко.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, у столиці зафіксовано понад 560 нових випадків COVID-19.

Другие новости

Похитили деньги из киевской церкви: полицейские сообщили о подозрении трем мужчинам

Похитили деньги из киевской церкви: полицейские сообщили о подозрении трем мужчинам

Следователи уже сообщили им о подозрении в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч. 4 ст. 185 Уголовного кодекса Украины – кража, совершенная в больших размерах в условиях военного положения