ПоддержатьУкраїнська

Охорона перекрила дорогу активістам "СтопКору" під час акції під будинком директора Київського крематорію

StopCor
StopCor

StopCor

Охорона перекрила дорогу активістам 'СтопКору' під час акції під будинком директора Київського крематорію

Представники приватної охоронної фірми перегородили дорогу активістам «Стоп корупції» під час акції протесту під будинком директора СКП «Київський крематорій» Ігоря Дашукова у Рожнах на Київщині. Охоронці перекрили виїзди з обох боків та не випускали машину проекту. 

Охорона перекрила дорогу активістам ''СтопКору'' під час акції під будинком директора Київського крематорію

У діях працівників приватної охоронної фірми стопкорівці вбачають порушення 171 статті ККУ «Про перешкоджання професійній журналістській діяльності».

Нагадаємо, вранці під будинком директора СКП «Київський крематорій» Ігоря Дашукова представники проекту закликали очільника підприємства повернути несплачені податки за землю до бюджету міста, припинити незаконні заробітки на послугах крематорію, утримувати підприємство у належному стані та припинити отруювати шкідливими викидами жителів столиці.

Додамо, що журналісти «СтопКору» провели викривальне розслідування щодо діяльності керівництва крематорію.

Охорона перекрила дорогу активістам ''СтопКору'' під час акції під будинком директора Київського крематорію

«Численні скарги про неприйнятні умови роботи та факти корупції в столичному крематорії зацікавили не лише журналістів, а й громадських активістів. Аби поспілкуватися з керівником комунального підприємства, ми провели акцію. Втім, потрапити до директора виявилось справою не з легких, адже відповідати на питання про те, куди йдуть зароблені комунальним підприємством мільйони, ніхто вперто не бажав.

Коли знімальній групі «СтопКору», попри влаштовану охоронцями бійку, таки вдалося потрапити до адміністративного корпусу КП «Київський крематорій», кабінети спорожніли, не дивлячись на повний робочий день. Зрештою, після тижня наполегливих журналістських запитів директор закладу Ігор Дашуков таки погодився на інтерв'ю, щоправда, без камери», розповіли журналісти «СтопКору».

Охорона перекрила дорогу активістам ''СтопКору'' під час акції під будинком директора Київського крематорію

Нагадаємо, Дашуков очолив крематорій нещодавно, перед тим три роки працював заступником директора. І напрацював – на «скромний» маєток у понад триста квадратних метрів. Зауважимо, що нинішня його зарплата складає 13 000 грн на місяць.

«Мені 54 роки – це раз, мені не 18, і у мене родичі за кордоном, в Австралії. Без їх допомоги я б цього не зробив. А будинок побудувався до того, як я працював на крематорії. Він не побудувався, він в стадії будівництва», – виправдовується чиновник.

За декларацією директора маєток значиться як недобудований, тож оподаткуванню не підлягає.

Другие новости